finala PARO Alba 2018

In jos

finala PARO Alba 2018

Mesaj Scris de daktari la data de Lun 22 Oct 2018 - 8:57

in primul rand felicitari echipei pentru performanta : dorian , andrei , ovimatrix , dj flo , valirat , scorpion
multumiri si membrilor DAC pentru sustinere

cei care ati participat , va rog un feedback . am nevoie de acesta pentru discutiile pe care le vom avea cu ceilalti organizatori pentru viitoarele editii PARO
astept si propuneri probe noi sau inbunatatire probe actuale. orice idee e binevenita
daktari

Data de inscriere : 28/01/2014
Varsta : 49
Localizare : deva

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: finala PARO Alba 2018

Mesaj Scris de dorian la data de Mar 23 Oct 2018 - 10:26

Felicitari echipei, s-a vazut ca seriozitatea, determinarea, rabdarea si nu in ultimul rand zecile si sutele de ore cand am fi putut sa ne antrenam pentru PARO...si-au spus cuvantul  lol! elephant lol!
Echipa a fost formata din colegi care jucam de mult timp impreuna, ne sincronizam si ne cunoastem, asta cred ca a fost ingredientul care ne-a ajutat cel mai mult, dar, a contat mult si faptul ca am intrat in concurs fara stres si fara emotii prea mari.
Referitor la Finala Paro 2018, pot spune ca mi-a placut organizarea in cea mai mare masura, exceptia a facut amplasarea probelor de sniper si grenadier langa calea de trecere spre HQ. Probele efective au fost foarte OK, bine gandite si bine puse in practica, mai putin proba speciala, cea cu tintele alea ciudate si slab iluminate....
Acum cand am aflat ca din nou la calcularea punctajului la probe s-au facut greseli care au afectat clasamentul final (noi trebuia sa fim pe locul 2 ) pot spune ca asta ma deranjeaza cel mai mult, in mod special pentru ca si anul trecut s-a intamplat la fel.
dorian

Data de inscriere : 15/02/2014
Varsta : 41
Localizare : Deva

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Dum 28 Oct 2018 - 20:59

doar dorian a participat la Finala PARO dupa cum se vede . bravo dorian pt locul 2 !

Admin
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://airsoftdac.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de daktari la data de Lun 29 Oct 2018 - 9:47

stiti ce imi place? de comentat toti comentati ca aia nu e bine , ca trebuie facut asa , ca nu s-a respectat regulamentul , blablabla
cand va cer sa veniti cu feedback , idei , pareri - nimeni nu mai zice nimic
aceste feedbackuri sint importante pentru mine , pentru a avea propuneri de modificari si corectari regulament la sedinta care urmeaza pt PARO 2019
ok , sa inteleg ca comentariile voastre au fost doar asa , sa va auziti vorbind...
daktari

Sus In jos

Mesaj Scris de andrei la data de Lun 29 Oct 2018 - 23:04

Părerile mele pro si contra despre Paro le-am discutat verbal
andrei

Data de inscriere : 16/02/2014
Varsta : 35

Sus In jos

Mesaj Scris de daktari la data de Mar 30 Oct 2018 - 7:21

bine andrei , m-ai spart... Shocked
daktari

Sus In jos

Mesaj Scris de andrei la data de Mar 30 Oct 2018 - 7:53

Hi hi hi
andrei

Data de inscriere : 16/02/2014
Varsta : 35

Sus In jos

Mesaj Scris de dorian la data de Mar 30 Oct 2018 - 9:18

Lasand gluma la o parte, aceste pareri/ comentarii/critici sunt importante si de ele se tine cont in organizarea editiilor viitoare, in eventuale modificari sau imbunatatiri viitoare. Chiar daca am discutat si ne-am expus verbal parerile, nu va asteptati ca cineva sa memoreze toate conversatiile si sa retina fiecare punct de vedere. De asta e important sa lasati in scris aici, parerile si in special nemultumirile referitoare la event.
dorian

Data de inscriere : 15/02/2014
Varsta : 41
Localizare : Deva

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: