op night shadows arad

In jos

op night shadows arad

Mesaj Scris de daktari la data de Lun 1 Oct 2018 - 9:32

scrieti aici despre event
as dori sa scrieti 3 lucruri
1. impresii despre event
2. impresii despre jocul in echipa al DAC
3. impresii despre echipament(asta ma intereseaza pe mine pt viitor)
daktari

Data de inscriere : 28/01/2014
Varsta : 49
Localizare : deva

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: op night shadows arad

Mesaj Scris de daktari la data de Lun 1 Oct 2018 - 9:51

1. per ansamblu mie mi-a placut jocul. au fost peste 50 de participanti. jocul a inceput direct de noapte. asaltul asupra bazei lor a fost partea cea mai faina. un aspect de luat in seama : tot mai multa lume isi cumpara tracerunits. jocurile de noapte vor fi mult mai frumoase
2. jocul nostru in echipa a fost de stul de bun. mai avem de lucrat la partea cu omogenitatea . adica , sa fim putin mai compacti sa nu ne imprastiem pe teren - de aici vin si friendly fire. e necesar sa ai un Team Lider care sa coordoneze echipa iar ceilalti sa asculte ordinele. e necesar sa ai 1 transmisionist care sa tina legatura cu baza sau cu celelalte echipe. e necesar sa instruim pe cineva care sa actioneze ca medic(este unul din pionii importanti , poate cel mai important)
PS ma bucur sa aud ca DAC Deva este in top. bondi ar putea sa ne scrie pe scurt ce ne-a spus ca a auzit de la niste baieti
3. legat de echipament.
uniforma neagra + gearul tan pe timp de noapte eu zic ca sint perfecte. partile de echipament le culoare tan(genunchiere , vesta , toc pistol , masca) rup forma neagra a uniformei.
vesta mie mi-a fost foarte utila si la indemana. bocancii negri au fost ok comozi si usori
daktari

Sus In jos

Mesaj Scris de valirat la data de Mar 2 Oct 2018 - 20:54

DA
valirat

Data de inscriere : 04/08/2015
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

Vezi profilul utilizatorului http://www.valdiaintermanagement.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de dorian la data de Mar 2 Oct 2018 - 23:06

Subscriu la ce a zis Daktari, dar, vreau sa fac o observatie:
Cand stabilim o treaba, nu este ok sa o schimbam in ultimul moment, ex: cum a fost treaba cu mancarea la Santana. Nu ne intereseaza foarte tare ce fac altii, suntem suficient de multi si de bine inchegati incat daca ne propunem ceva sa facem.
dorian

Data de inscriere : 15/02/2014
Varsta : 41
Localizare : Deva

Sus In jos

Mesaj Scris de daktari la data de Mar 2 Oct 2018 - 23:45

ok , dorian , ai dreptate.
daktari

Sus In jos

Mesaj Scris de scorpionu la data de Joi 4 Oct 2018 - 8:51

1. Event frumos, fara incidente si discuții. Eu cred ca daca mai avea câțiva jucatori si in tabăra adversa se mai juca 1-2 ore
Per total, reusit
3. Echipament, Ok da bine pe noapte arată bine
2. Super echipa, ma bucur, eu unul am vazut o îmbunătățire mare fata de eventul trecut. Ne mișcam mai bine si am comunicat si ascultat mai bine.
Toti avem de îmbunătățit lucruri la noi si la echipa, eu spun ca suntem pe Trendul cel bun , mai avem de jucat impreuna ca sa fie tot mai bine
scorpionu

Data de inscriere : 17/02/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de neander la data de Joi 4 Oct 2018 - 23:53

Stați așa să ne-nțelegem!!! Atâta timp cât membrii altor cluburi spun: " bă la ăștia de la DAC n-ai ce să le faci!" Plus, să nu mai zic că or crăpat toți, când au văzut echipamentul de noapte... deci...suntem bine bine!!!
Trebuie doar să ne menținem poziția , asta înseamnă, numa zic, să jucăm cât mai mulți și să mergem la cât mai multe eventuri.
Să comunicăm bine prin stații și să ne asigurăm că acestea funcționează corespunzător pentru a nu încurcă dreapta cu stânga, dar, astea sunt detalii.

Despre joc în sine...bestial. Păcat doar că cei de la DAC rămân tot timpul ultimii pe teren...Și after...

neander

Data de inscriere : 22/05/2017

Sus In jos

Mesaj Scris de neander la data de Joi 4 Oct 2018 - 23:57

Aaa ...la after ...tre să mentionez: Respect Dorian și Scorpionu Smile Evil or Very Mad

neander

Data de inscriere : 22/05/2017

Sus In jos

Mesaj Scris de daktari la data de Sam 6 Oct 2018 - 10:27

ma bucur sa vad ce ati scris. asa e neander , trebuie sa mentinem trendul ascendent. nu ne-ar strica niste antrenamente. am materialele pregatite de 2 luni...
daktari

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: