PARO Fagaras

In jos

PARO Fagaras

Mesaj Scris de daktari la data de Lun 9 Iul 2018 - 9:50

Va astept aici cu comentariile , in special pe cei care ati participat(dar nu numai)
Asa cum am specificat inainte , scopul nostru a fost participarea cu o echipa nou-nouta . Obiectivul l-am atins. locul 5 din 8 echipe e unul onorabil.

A fost o etapa grea , poate cea mai grea dintre cele care au fost si care urmeaza. CQB pe distante scurte , unghiuri mici culoare greu de abordat , tufe care blocau vizibilitatea(afara) etc. Dar asta e...

Cred ca ati vazut ca , daca la Woodland , lipsa intalnirilor pt antrenament nu e o problema chiar asa mare , la CQB fara antrenament comun al echipei de PARO , nu prea faci mare lucru.
Binenteles ca , si la Woodland si la CQB , conteaza foarte mult si aportul probelor individuale:sniper , grenadier , tir , medic , puscas la care aici la PARO Fagaras nu ne-am descurcat foarte bine. E bine ca avem un start. Stim unde avem de lucru.

O sa ma consult cu colegii , sa gasim niste module de antrenament. In special pt trasul la tinta, dar nu numai.
O sa fac un post separat cu asta , la care va rog sa veniti cu propuneri.

Astept aici feedback despre PARO Fagaras
daktari

Data de inscriere : 28/01/2014
Varsta : 49
Localizare : deva

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: PARO Fagaras

Mesaj Scris de andi la data de Lun 9 Iul 2018 - 20:23

A fost foarte interesant, experienta noua, betoon, daca se mai poate, mai particip.
Pe scurt, il propun pe Claudiu pe pozitia de TL, e calm, experimentat, serios si alearga bine. Daca este de acord as vrea sa fiu in binom cu el,  alearga in acelasi ritm cu mine(pe langa celelalte calitati).
Daca ne dorim mai mult, trebuie sa ne antrenam cat mai mult in aceeasi echipa, cred ca acest lucru face 50% din rezultatul final. Daca sau cand va lipsi Claudiu (daca sunteti de acord cu el),sunt dispus sa fiu un TL mai cumsecade. Smile)
Calin, ai tras la limita imposibilului, tot respectul.
La mine s-au simtit lipsa de experienta si antrenamentele specifice acestui tip de competitie.
Trebuie folosita obligatoriu carpa mortului, altfel apare confuzia.
Felicitari tuturor!
andi

Data de inscriere : 07/12/2015
Varsta : 44
Localizare : Deva

Sus In jos

Mesaj Scris de ovimatrix la data de Mar 10 Iul 2018 - 0:05

Si uite asa Andi ajunge sa ma insele cu altu Laughing
ovimatrix

Data de inscriere : 11/01/2016
Varsta : 29
Localizare : Hateg

Sus In jos

Mesaj Scris de dorian la data de Mar 10 Iul 2018 - 0:11

Si la PARO e ca la femei...prima experienta te defineste....ori iti place...(PARO / femeia)...ori pooola Smile)))
dorian

Data de inscriere : 15/02/2014
Varsta : 41

Sus In jos

Mesaj Scris de scorpionu la data de Mar 10 Iul 2018 - 8:18

Felicitări echipei!!!
Andi daca si Claudiu este de acord, de acum încolo o sa Jucați ca binom unde mergem, ma bucur cand un coleg își găsește un partener de joc cu care sa se înțeleagă si sa găsească același stil de joc, super !
scorpionu

Data de inscriere : 17/02/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de daktari la data de Mar 10 Iul 2018 - 8:36

asta e si ideea pe care o sa o promovam pt viitor. pe asta ne vom si baza: binomul .
binomul va fi baza echipei
de aceea este bine sa se formeze binom pe baza aptitudinilor comune
daktari

Sus In jos

Mesaj Scris de valirat la data de Mar 10 Iul 2018 - 15:24

Felicitari!
valirat

Data de inscriere : 04/08/2015
Varsta : 28
Localizare : Hunedoara

Vezi profilul utilizatorului http://www.valdiaintermanagement.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de andi la data de Mar 10 Iul 2018 - 19:48

Ovi draga, nu e ceea ce pare...Smile
andi

Sus In jos

Mesaj Scris de claudiu la data de Mar 10 Iul 2018 - 20:01

Cum a zis si Alex a fost o editie f grea,la noi sa vazut clar lipsa de antrenamente sau cel putin la mine sigur pt ca anul asta am lipsit f mult fiiind prins cu copilul si serviciul,conditia fizica din punctul meu de vedere la min e a fost 0 dar m am straduit,la proba medic m am grabit si din greseala in loc de a am pus b,puteam sa aduc inca un best echipei care era un plus dar.... In rest felicitari colegilor care au participat pt prima data au tras de ei si s au descurcat.Ms Andi pt incredere,da sunt destul de calm si pot lucra in binom cu oricine dar mai am nevoaie de antrenament si eu,pe viitor sper sa mi permita timpul sa vin la cat mai multe antrenamente si sa particip la cat mai multe PARO,INCA O DATA FELICITARI CELOR 4
claudiu

Data de inscriere : 17/12/2015
Varsta : 36
Localizare : DEVA

Sus In jos

Mesaj Scris de calin la data de Vin 13 Iul 2018 - 8:38

Sall, pentru mine a fost o experienta foarte placuta, insa fiind primul concurs PARO la care am participat, sa cam vazut lipsa de antrenament, la proba de navigator văzându-mă conducand toata echipa au cam intetvenit emotiile, oboseala, gandu sa fac totu sa fie ok, care într-un final ma cam tras inapoi,(de mare ajutor era un pix sa imi fi facut traseul de la obiectiv la obiectiv pe harta mea) desi sunt zile in care bantui prin orase parcuri industriale pe harta, si cu 18m dupa mine, la PARO au fost repere puncte care le pierdeam de multe ori, cum am zis si din cauza emotiilor si a oboselii, am incercat sa fac totu cat mai bine, am data tot ce am putut atat fizic cat si in probe, cat despre echipa toate au fost la locul lor, sper ca pe parcurs sa prindem cat mai multe antrenamente in aceata formula, ca pe viitor sa urcam si pe podium, acum sper ca nu v-am dezamagit cu ceva! O zi cat mai plăcută la toti colegii!!!
calin

Data de inscriere : 05/07/2016
Varsta : 30
Localizare : Deva, Hunedoara

Sus In jos

Mesaj Scris de daktari la data de Vin 13 Iul 2018 - 21:27

Calin, echipa a fost ok. Nu e nimeni dezamagit. E bine ca am vazut ce trebuie sa facem
daktari

Sus In jos

Mesaj Scris de andi la data de Sam 14 Iul 2018 - 15:54

Calin, eu zic ca in aceeasi ekipa, daca am repeta paroul, acum am ajunge pe podium. Stim cum este, stim ce s-a gresit. Tu ti-ai facut treaba la maxim.
andi

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: