Civil War - Battle for the lands

In jos

Civil War - Battle for the lands

Mesaj Scris de dorian la data de Dum 27 Mai 2018 - 14:39

Din punctul meu de vedere a fost un event reusit, atat din punct de vedere social cat si al jocului de airsoft. Mi-a placut faptul ca am reusit sa jucam grupati desi distantele au fost destul de mari si terenul necunoscut. Comunicarea pe statie a fost cred eu mai ok pe canalele publice decat ce avem noi pe DAC 1-8, cred ca tre sa vedem daca toti avem aceleasi frecvente la canalele DAC.Singurele aspecte negative din ce am putut sa observ eu direct au fost: unul chair la inceput, cand 2 jucatori de la civili au trecut printre noi fara replici spunand ca sunt offgame si ca s-au ratacit ( eu chiar le-am pus sa scoata vestele) iar apoi am vazut ca erau laudati online pentru ca au marcat pe harta locatiile armatei..., iar cel de-al doilea aspect a fost cand Ovimatrix l-a impuscat pe Ciocanu care si-a luat vesta pe el, a venit langa baza noastra si vorbea continu la statie pana am strigat la el sa plece. Eu personal nu am avut cazuri clare de nemuritori, nici de alte incalcari ale regulilor nici de la noi nici de la ei. Mie mi-a placut Smile
dorian

Data de inscriere : 15/02/2014
Varsta : 41
Localizare : Deva

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Civil War - Battle for the lands

Mesaj Scris de daktari la data de Mar 29 Mai 2018 - 8:59

si din punctul meu de vedere a fost un event frumos. Trebuie sa stim ca NU exista event la care sa fie totul perfect. Nimeritori si nemuritori o sa fie peste tot , de aceea nu luati acest criteriu ca si definitoriu pentru cursul unui event. Ganditi-va la celelalte aspecte care fac un event sa fie frumos:socializare,actiuni,jocul de echipa,ambuscade,misiuni, etc.
Nu tine de organizator caracterul unui jucator. Singurul lucru pe care il poate face organizatorul este sa ia masuri in cazurile dovedite de incalcare a fairplay-ului si a regulamentului.
Si , sa stiti ca nu e usor sa faci un event cu 400 de oameni...
daktari

Data de inscriere : 28/01/2014
Varsta : 49
Localizare : deva

Sus In jos

Mesaj Scris de scorpionu la data de Mar 29 Mai 2018 - 9:42

Din punctul meu de vedere, un event frumos si gandit bine, dar :
Ca si in celelalte eventurii din ani precedenți, problemele apărute pe teren si spun eu lipsa implicări organizatorilor pt rezolvarea lor pe moment pt a nu genere, s-a a juns ca in acest an lumea sa explodeze si sa nu mai suporte, mulți au observat diferența făcută între echipe si Lupsa organizatorilor pt rezolvarea problemelor.
Felicitări pt organizarea generală, deși uni nu am ajuns nici la o bucata de șoric Smile dar pe teren ca organizare mai este de îmbunătățit
Per total un event Ok, păcat ca au fost prea multe incidente si s-a terminat într-un eveniment ratat
La anul nu cred ca vor mai participa mulți de la armata
scorpionu

Data de inscriere : 17/02/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum