Tactical universal clip (Home made)

Posteaza un subiect nou   Raspunde la subiect

In jos

Tactical universal clip (Home made)

Mesaj Scris de ovimatrix la data de Vin 19 Ian 2018 - 10:46

Dupa cum bine ati vazut o parte dintre voi la antrenamente proiectul meu la care am lucrat in realizarea (la freza) a unui "sling" mai aparte decat cele clasice si bine stiute de voi. Acest proiect nu este unul original, desigur, modelu de baza fiind acesta https://www.evike.com/products/43858/, insa datorita faptului ca pretul este destul de ridicat plus pentru al putea folosi in Romania mai trebuie platit transport + taxe vamale (and shit like this) am decis sa caut pe cineva care sa mi-l realizeze la CNC (freza) pentru ca nu e mare branza ideea sistemului. Ca idee vroiam doar sa va aduc la cunostinta ca tipu care mi-a realizat "slingul" mai are 2 bucati de vanzare: 150 lei buc sau ambele la 250 lei (mai ales daca va combinati 2 la afacere iasa si mai rentabil: 125 buc + transport, in cazul meu a fost 38lei transportul).
In cazul in care stiti pe cineva cu asa ceva si credeti ca ar iesi mai ieftin sa il faceti in regim propriu (in cazul in care sunteti interesati) va pot ajuta cu cotele (distantele) pieselor.

P.S de mentionat si faptul ca pe langa piesele in sine o sa fie nevoie si de o platforma de adaptare pt molle pe care vine pusa placa apoi amplasata pe vesta. Si desigur al meu v-a trebui sa il vopsesc in negru ca arata ciudat asa pe "silver" Very Happy.
Atasamente
20180113_122916.jpg (417 KB) Descarcat de 18 ori
20180113_122910.jpg (441 KB) Descarcat de 11 ori
20180113_132922.jpg (588 KB) Descarcat de 13 ori
ovimatrix

Data de inscriere : 11/01/2016
Varsta : 29
Localizare : Hateg

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Posteaza un subiect nou   Raspunde la subiect